BAYRAK BOYUTLARI

Gelişen çağa en iyi şekilde ayak uydurmak için sizlerde birbirinden farklı boyutlara sahip olan bayrakları tercih etmeye başlayabilirsiniz. Hem iç hem de dış mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılacak olan bayrak boyutları kullanılacak alanlara göre değişiklik göstermektedir. 50 ile 1200 cm olarak değişiklik gösteren bayrakları dilediğiniz tüm alanlarda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Masa bayrakları, ülke bayrakları ve asmalık tüm bayrak modellerinin ölçüleri ise diğer farklı tasarıma sahip olan bayraklara oranla daha ufak boyutlardadır. İstediğiniz tüm boyutlara sahip olan bayraklara artık sizlerde sorun yaşamadan kavuşabilme şansına sahip olacaksınız.

Renk, şekil, baskı, boyut konusunda bayrakların özellikleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden bir bayrak üzerinden değerlendirme yapmak tamamen yanlış olmaktadır. Fakat kaliteli bir şekilde üretimleri gerçekleşen bayrakların hepsinin ortak özelliği ise hem gösterişli hem de son derece dayanıklı olmasıdır. Bu sayede dış mekânlarda da bozulmadan kullanabilecek ve etkileyici yanından da vakit kaybı yapmadan yararlanmaya başlayacaksınız. Fakat Türk Bayraklarının ölçüleri ise 2000 cm oranlarına kadar büyümekte ve ölçülerde farklılık içermektedir. Büyüklüklerine göre bayrakların fiyatlarında da bir esneme durumu söz konusu olacaktır. Firmamız istediğiniz ölçülerde bayrak imalatlarını gerçekleştirerek işini ehli ile yapmaktadır. Bayrakların ölçüleri nasıl olması gerekiyorsa gerekliliğin dışına çıkmadan profesyonel bir şekilde bayrak imalatlarını gerçekleştirmektedir. Sizlerde farklı bayrak boyutları arasında istediğiniz özellikte olanları tercih ederek satın almaya başlayabilir ve reel yaşantınızda ki ihtiyaçlarınızın da an be an karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Masa bayrakları 15 x 22,5, kırlangıç ve kılıç flamalar 50 x 200 ve gönder bayrakları 100 x 150 oranları ile imal edilmektedir diyebiliriz.

Bizler Yüzde yüz müşteri memnuniyetlerini kapsayan çalışmalarımız ile bayrak konusunda gerekli tüm desteği değerli müşterilerimize vermekteyiz. Firmamız hakkında daha kapsamlı bir bilgiye ulaşabilmeniz adına sizlerde irtibata geçebilir ve memnuniyet içerecek tüm hizmetlerimizden de gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dayanıklı, farklı özellikte ve model de bayrakları geniş ürün yelpazemizde barındırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılayabilmelerine ortam hazırlıyoruz. Tüm bunlardan yararlanabilmeniz adına hemen sizlerde firmamızın yoluna yönelerek hizmetlerimize başvurabilir ve beklentilerinize uygun bir hizmetle karşılaşabilirsiniz.