Günümüzde sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde ülke sembolü açısından bayrak bulunmaktadır. Her Türk vatandaşı kendi bayrağını bilir. Bayrağına sahip çıkar ve göklerden indirmemek amacı ile canını ortaya koyar. Bayrak imal etmek bu nedenle kutsal bir iş yani görevdir. Bayrak imalatı nasıl yapılır? Bayrak imalatında nelere dikkat edilmelidir ve neler gerekir sizlere bu konudaki bilgileri sunalım.

bayrak imali

Bayrak imalatı her şeyden önce beceri, tecrübe, dikkat gerektirmektedir. Bu sebeple de bu işle uğraşan bir birey işini sevmeli severek yapmalıdır. Aksi durumda zaten çıkacak sonuç iyi ve kaliteli olmayacaktır. Bayrak imalatında kumaşın kalitesi önemli olmaktadır.

Kumaş kesimi, bayrağın üzerine uygulanacak sembol, logo ya da amblem grafik çalışması iyi olmalıdır. Kaliteli olmadığı durumda ortaya çıkacak sonuç da mükemmel olmaz. Bayrak imalatı; grafik çalışmasından film çıkışına, baskı kalıbına, kalıbından direk renk kodlarına varıncaya kadar önem arz etmektedir.

Bunun yanı sıra pantore kodlarıyla örtüşmekte olan renkerde, boyasından baskısına, baskılı bayrağın fiskesine, sıcak kesimine dikkat edilmelidir. Ayrıca dikişi özveri içermeli yamuk veya karışık olmamalıdır. Kısacası bayrak imalatı en baştan en sona kadar özveri, beceri ve bilgi içeren bir konu olmaktadır. Bu nedenle de işinde uzman olan kişiler dışında üretimi kesinlikle yapılmamalı imal edilmemelidir.

Bayraklar genelde özel kurumlarda, okullarda, meclislerde buna benzer birçok alanda bizleri temsil ettiği için işini bilen kişilerce imal edilerek kullanıma sunulmalıdır. İmal edilirken yapılan tek bir hata bile büyük sorun demektir. Bu nedenle aslında kullanılan baskı makinesi, malzemeler ve kumaşlar da önem arz etmektedir. İmal edilen bayrak Türk Bayrağı dışında sizi ya da firmanızı temsil edebilmektedir. Bu açıdan iyi ve kaliteli olması işinizi de etkiler görsel açıdan işinize hizmet ağı açısından katkıda da bulunur. Prestij açısından aslına bakılırsa hiçbir firma düşük kalitede kullanılan malzemelerle imal edilmiş bayrağı kullanmak istemez. Sembol olarak görmez ve işinin düşmesine bile neden olabilir. Bu sebeple de Bayrak İmalatı oldukça önemlidir. Herkes bu işi yapamaz ve yapsa bile uzman ve tecrübeli olmadan sağlıklı sonuçlar çıkaramaz. Bayrak İmalatı yapan firmalar kendilerini her zaman için kaliteli ve güvenilir olarak tanıtır. Fakat sebep ne olursa olsun ya da kullanım amacı ne olursa olsun bayraklar yaşantımızda önemli bir yere sahip olmaktadır.

imalatci bayrakcilar

  • En başta çıkarılan sonuç sizleri tatmin edecek mükemmellikte olmalıdır. Piyasada bu uygulamayı yapan birçok firma bulunmaktadır. Sizler bu anlamda en iyisini bulmayı denemelisiniz ve bu konuda araştırmalar yapmalısınız.
  • Bizler firma olarak uzun süredir sektörümüzün en iyisi olarak huzurlarınızdayız. Yıllardır süre gelen çalışmalarımız sebebi ile Bayrak İmalatı konusunda deneyim sahibi olan ve senelerdir bu işi yapan ekibiz ile aynı zamanda dijital baskı makinelerimizle film ve şablon kullanmaksızın direk kumaşa baskı uygulaması yapmaktayız.
  • Uyguladığımız yeni teknik sebebi ile de üretim maliyetleri fil ve şablon gerekmedikçe ekonomik olmaktadır.

Bunun yanı sıra bu uygulama sebebi ile üretim süresi de kısa olmaktadır. Yani siparişleriniz sonrasında dilediğiniz logo veya baskıdaki bayrak imal edilmiş olarak adresinize teslim edilmiş olur.

Bu açıdan firmamız hiçbir müşterisinin beklentisini karşılıksız bırakmamıştır ve sizleri de bu anlamda memnun bırakacaktır.  Bizler için tüketicilerimizin beklentisi ve isteği her anlamda önemlidir.

İşimize verdiğimiz değer sebebi ile her zaman için kalitesi test edilmiş uygun kumaşlar kullanmaktayız. Bu nedenle de çıkardığımız iş sonrasında çıkacak masraf da her zaman bütçenize uygun olabilmektedir.

  • Firma olarak karşınıza her zaman kalitemizle, hızımızla ve güvenilirliğimizle çıkmaktayız. Bu sebeple de Bayrak İmalatı konusunda bizlere her zaman güven duyarak tercih edebilirsiniz.