Direkli Bayrak

Bayrak çeşitlerinden biri olan Gönder Bayrak hakkında sizleri bilgilendirelim. Gönder Bayrak dediğimiz özel firmalar ve kuruluşların reklam olarak seçtikleri bayraklar olmaktadır. Yani firmasına göre değişmektedir. Standart bir resim veya tema olmamaktadır. Özellikle de dış mekanlarda kullanılıyor olması sebebi ile dayanıklı olması ve kolay yıpranmaması gerekmektedir.

Bu nedenle genelde Raşel ve Güneşlik saten kumaşlarla üretimi sağlanmaktadır. Raşel kuman dediğimiz tek kat ve tek taraf baskılı olmaktadır. Saten kumaşın üretimi çift kat aynı zamanda çift baskı olarak üretilmektedir. Genelde dışarıda kullanılmakta olan Gönder Bayrakları rüzgardan etkilenmemesi amacı ile yani yırtılma ya da erken yıpranma olmaması amacı ile çift sağlam dikiş ile dikilmektedir. Bu şekilde daha uzun ömre sahip olmaktadır. Ebatları genellikle Türk Bayrağı ölçülerinde olmaktadır. Ayrıca yıpranmaya karşı etkili olabileceğinden bayrakların birbirine temaslı olmaması gerekmektedir.

Gönder Bayrak Ölçüleri

gonder-bayraklari

Bu nedenle genelde Raşel ve Güneşlik saten kumaşlarla üretimi sağlanmaktadır. Raşel kuman dediğimiz tek kat ve tek taraf baskılı olmaktadır. Saten kumaşın üretimi çift kat aynı zamanda çift baskı olarak üretilmektedir. Genelde dışarıda kullanılmakta olan Gönder Bayrak rüzgardan etkilenmemesi amacı ile yani yırtılma ya da erken yıpranma olmaması amacı ile çift sağlam dikiş ile dikilmektedir. Bu şekilde daha uzun ömre sahip olmaktadır. Ebatları genellikle Türk Bayrağı ölçülerinde olmaktadır. Ayrıca yıpranmaya karşı etkili olabileceğinden bayrakların birbirine temaslı olmaması gerekmektedir.

Kuruluş veya firmalar için Gönder Bayrak yaptırmak isterseniz eğer bizleri arayarak bu konudaki bilgilere ulaşabilir ve siparişinizi şimdiden verebilirsiniz. Son derece güvenilir olan ve kaliteli malzemeler kullanan firmamız sizlere bu konuda gereken yardımı sunacaktır. Günün her saatinde bu isteğiniz için bizlere ulaşabilirsiniz.