Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak flama model bayrak olarak bilinir. Kırlangıç Bayrak bayrakların alt kısımlarında kırlangıç görünümünden dolayı bu ismi almıştır. Bu bayrak çeşidi ince ucun başka bir söylem ile alt kısmı ters V harfine benzer şekilde olmaktadır. Bu şekilde olması da bir nevi kırlangıç modeli olduğunu ifade etmektedir. Kırlangıç Bayraklar genellikle saten parlak kumaş ya da raşel kumaş baskılı olmaktadır.

Kullanım alanları genelde iç ve dış mekanlar olarak kabul edilebilir. Üzerinde genellikle firmaların reklamları ya da tanıtımları kullanılır. Bu nedenle de firma tanıtımı ya da reklam açısından önem arz etmektedir. Ölçüleri ve ebatları genellikle standart olmaktadır. Türk Kırlangıç Bayrakların ebatları standart oluyorken özel bayraklarda bu standartlık olmamaktadır. Boyu enine oranla 4 kat daha fazla olmaktadır.

Yani bot enin 4 katıdır diyebiliriz. Çeşitleri: Beşgen, Üçgen ve Oval olarak 3 e ayrılmaktadır. Kırlangıç Bayrağı dijital baskı ile kullanıcının istediği renk ve tasarımda yapılabilir. Tek taraflı okunacak özellikte tasarlanmaktadır. Baskı kullanılan kumaşın arka kısmına geçmemektedir. Ayrıca; toplantılarda, fuarlarda, seminerlerde, konferans salonlarında, ürün tanıtım gibi organizasyonlarda sizleri temsil edebilmektedir.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

kirlangic-bayrak

Kırlangıç Bayrağı asma aparatı ile kullanıma hazır olmaktadır. Ölçüleri standart olsa bile yerin konumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kılıç ve düz şeklinde değişik çeşitleri de bulunmaktadır. Boru ve tıpa flamanın herhangi bir yere asılması da kolay olmaktadır. Sizler de firmanızın logosu ya da görseline göre istenilen ebatlarda Kırlangıç Bayrak talebinde bulunmak isterseniz firmamızı istediğiniz zaman arayarak bu isteğinizi dile getirebilirsiniz. Dijital baskı makinemiz, uzman ekibimiz ve yıllardır ödün vermediğimiz kalitemiz ile huzurlarınızdayız.