Makam Bayrakları

Makam Bayrak adı altında üretimimiz bulunmaktadır. Firma olarak geniş çaplı çalışmalarımız sebebi ile sizlere bu anlamda yardımcı olacağız. Dilerseniz Makam Bayrak’larımız hakkında sizleri bilgilendirelim. Eğer böyle bir düşünceniz var ise sizlere bu anlamda yardımcı da olabiliriz. Makam Bayrak’larımızın özelliklerini sizlere sunalım…

Salon Bayrakları

Firmamız tarafından Makam Bayrakları kalın parlak ve saten kumaş üstüne baskı yapılarak imal edilmektedir. Telalı ve telasız olarak 2 gruba ayrılmaktadır. Makam Bayrağının çevresinde 8 cm genişliğinde genelde altın renkte olan saçak kullanılmaktadır. Kenarları ise çift sağlam dikişle dikilmektedir. Bu anlamda daha sağlam bir bayrak oluşturulur. Kalın kumaş kullanılmasının sebebi Makam Bayrağı’nın daha canlı ve diri görünüme sahip olmasıdır. Makam Bayrakları tek bir ölçüye sahip olmaktadır. O da genelde 100×150 cm olmaktadır. Makam Bayrağı’nın direği Krom ya da Pirinç olmaktadır. Direk uzunluğu ise genelde 240 cm dir. Pim döküm adı verilen üründen imal edilmektedir. Makam Bayrakları genelde; Cumhurbaşkanı, Mahkemeler, Valilikler, Genel Müdürlükler, TBMM Başkanı, Emniyet Teşkilatı, Belediye Başkanları, Türk Silahlı Kuvvetleri gibi özel makamlarda kullanıma uygun olmaktadır.

Makam Bayrak hakkında bilgi ya da sipariş için firmamızı dilediğiniz gün dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Firma olarak sizlere her zaman Bayrak üretimi konusunda yardımcı olmaya hazırız. Makam Bayrak siparişlerinizi de aynı gün içerisinde alarak adede göre kısa sürede adresinize teslim etmekteyiz. Bizlere bu anlamda firma olarak güvenerek her zaman tercih edebilir istediğiniz zaman dilimlerinde iletişimde kalabilirsiniz.