Masa Bayrakları, adından da anlaşılacağı üzere masalarda kullanılmakta olan bayraklardandır. Özelliği gereği ebat bakımından küçük olmaktadır. Kullanım alanları arasında genelde; şirketler, okullar, üst düzey makamlardır. Masa Bayrağı adı verilen bayrak türü sadece Türk Bayrağını içermez. Yani Şirket Bayrağı, Ülke Bayağı olarak da kullanılabilmektedir.

Masa bayraklarının direk çeşitlerinden bahsetmek gerekirse, Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü, L Tipi, T Tipi olmak üzere 6 çeşit masa bayrağı direği bulunmaktadır.

Masa Bayrakları masalara konularak kullanılır. Masa Bayrakları özellikle de iç mekanlarda masa üstünde metal direkler yardımı ile kullanılmaktadır. Standart olarak ebatları 15×22,5 cm civarında olmaktadır. Polyester saten kumaştan yapılan Masa Bayrakları çift yönlü olmaktadır ve bu şekilde imal edilmektedir. Baskı sistemi serigrafi, dijital ve empirme olmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlardaki ofislerde, toplantı odalarında, uluslararası salonlarda, holdinglerde, fuarlarda, siyasi partilerde, basın ve yayıncılık kuruluşlarında, derneklerde kısacası bu gibi yerlerde masalarda yerini almaktadır. Masa Bayrakları ebat bakımından küçük olur. Fakat küçük aynı zamanda önem bakımından büyük olan bayrak çeşididir diyebiliriz. Masa Bayrakları masa üstü bayraklar olarak da bilinmektedir. Eğer sizler de masa üstü bayrak siparişi vermek ya da bu konuda bilgi almak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Firmamız Masa Bayrakları alanında yıllardır öncü olarak hizmet vermektedir. Kalite ve güven açısından tüketici beklentisine yanıt vermekte olan firmamız bu anlamdaki çalışmalarını işin uzmanına bırakmaktadır. Bu nedenle de tüm siparişleriniz alınır ve kısa süre içerisinde adresinize teslimatı yapılır. Bizler bu anlamda hızımız ve kaliteli çalışmalarımızla bilinmekteyiz. Günün her saati sipariş veya bilgi amaçlı firmamıza ulaşabilirsiniz.