Okul Bayrakları

Okullar için kullanılan özel flamalar firmamız tarafından kısa sürede yapılmakta olup isteğe bağlı olarak adet üretimi kısa zaman içinde sağlanabilmektedir. Firma olarak her zaman çalışmalarımızda tüketici isteklerine yanıt vermeye çalışmaktayız. Okullarda kullanılmakta olan flamalar için de yine uzman ekibimizle çalışarak müşterilerimizin memnuniyeti için huzurlarınızda yer almaktayız. Firma olarak sizlere okul flamalarının özellikleri hakkında bilgiler de sunalım.

Okul Flama Ölçüleri

Okul Flamaları iki tarafı da farklı şekilde tasarlanmaktadır. Genelde ön yüzü kırmızı renkte olmaktadır. Ön bölümde genellikle Bakanlık amblemi, kurum adı veya kuruluş tarihi yer almaktadır. Arka kısımda ise bakanlığın rengi ile kurumun renginden meydana gelen üçgen şeklinde tasarlanmaktadır. Bu şekilde iki renkten oluşur diyebiliriz. Okul Flamasında Türk Bayrağı ölçüsü ile veya flama ile alakalı mevzuat temel alınmaktadır. Genellikle ebat olarak 100×150 ya da 150×225 ebatlarında olmaktadır. Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıkları tarafından; özellikle de okullarda hijyen konusunun teşvik edilmesi amacı ile yürütülmekte olan Beyaz Bayrak Projesi çerçevesinde temizlik olarak 100 değeri üzerinden 90 almakta olan okullara bu anlamda beyaz bayrak verilmektedir. Okul Flaması bu sebeple Temiz Okul Bayrağı olarak da geçebilmektedir. Bu bayrak da genelde 70×105 ya da 100×150 ebatlarında olmaktadır. Raşel kumaştan imaları yapılmaktadır. Kenarlarında yer alan kopçalarıyla asılabilmekte ve kullanılabilmektedir.

Okullar için flama gerekir ise bu konuda sizlere yıllardır kaliteli hizmetleri ile yardımcı olan firmamızı arayabilirsiniz. Firma olarak sizleri memnun edebilmek adına gerekenden fazla çalışarak bayrak üretimlerimizde beklentilerinize tam anlamı ile yanıtlar vermekteyiz. Bizleri okullar için gerekli olan flamalar hakkında bilgi ya da sipariş verme konusunda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kısa sürede siparişleriniz beklediğiniz şekilde tasarlanarak adresinize teslim edilecektir.