Pankart

Pankart genelde maçlarda, toplantılarda açılan üzerinde genelde mesajın bulunduğu karton veya bezden levhadır. Söylenmek istenen mesaj ne ise üzerinde yazılı olmaktadır. Bu şekilde istenilen mesaj da verilmiş olur. Birçok kişi bir araya gelir ve bu şekilde amaçları ne ise onu belirtmek ister. Bu şekilde pankart açma uygulaması yapılır. Mesaj da istenilen yere ulaşmış olur. Bu genelde maçlarda olabilmektedir. Mesaj vermek amacı ile taraftarlar açmaktadır.

Veya bir konuda karar alan topluluk o konudaki mesajları ile isteklerinin karşılanması amacı ile pankart açmaktadır. Bunun yanı sıra pankartlar günümüzde evlenme teklifi sunmak amacı ile de yaptırılmaktadır. Bizler firma olarak işinde uzman olan ekibimiz ile kaliteli malzemeler kullanarak pankart konusunda sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Dilerseniz pankart isteği adına fiyat bilgisi almak ya da siparişte bulunmak amacı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Afiş

Türk Dil Kurumuna göre; bir şey duyurmak ya da tanıtmak amacı ile hazırlanmış olan, kalabalık ortamda herkesin görebileceği yere asılan aynı zamanda resimli duvar ilanı olarak da bilinen ası olarak tanımlanmaktadır. Afiş genel olarak reklam ya da propaganda yapmak amacı ile kullanılır. Bu konuda amaç bir oyun, sergi, ürün ya da benzer şeylerin duyurulmasıdır. Afiş bir nevi güzel sanatlar dalı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Afiş sanatı 19. Yüzyılın başlarında iki ana unsurun bir arada toplanması ile meydana çıkmıştır. Film çekimi sonrasında asılan afiş sebebi ile herkes bu reklamı duyar ve film seyretmeye gider.

Bu anlamda da genelde reklam amaçlı kullanıldığını belirtebiliriz. Firmamız afişler konusunda yıllardır tüketicilerinin beklentilerine istenilen yanıtı vermektedir. Bu sebeple de afiş alımı konusunda adet ne olursa olsun bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Kısa sürede istediğiniz şekilde üretimi sağlanan afişiniz adresinize teslim edilecektir. Üstelik kullanılan malzemeler her zaman için kalite içermektedir ve güvenilir bir firma olduğumuzdan bu konuda sorun yaşar mıyım diye düşünmezsiniz. Hemen bizlere ulaşın siparişlerinizi şimdiden verin…