İş yeri sahiplerinin ihtiyacı durumunda olan bir uygulama sistemidir. Reklam dubaları genelde iş yerleri önüne konulur. Bu şekilde hem orada iş yeri olduğu belirtilir hem iş yerinin reklamı yapılır hem de iş yeri önü araç parkları açısından işgal edilmemiş olur. Eğer iş yerinden mal indirilip çıkarılacak ise bu açıdan da kolaylık sağlanır. Genel kullanım amacı reklam olmaktadır.

Reklam Dubası

Reklam dubaları genelde plastik olmaktadır. Bu konuda çeşit fazladır fakat genelde üretimi yapılırken kullanıcı beklentisine göre uygulama yapılır. En çok tercih edilen 3 lü dubadır. Bunun nedeni ise geniş reklam alanına sahip olmasıdır. Bu şekilde uygulama yapıldığında reklam çok daha iyi olur. Bu durum da işinizi kolaylaştırır ve bollaştırır. Bu açıdan etkili bir yöntem ve uygulama olmaktadır. Genel anlamda boyutları 45×50 boyu ise 120 cm kadar olmaktadır. Kilo olarak da yaklaşık 11 kg olmaktadır. Eğer sizin de iş yeriniz var ise reklam amaçlı düşünebilir ve işinizi özellikle geliştirmek amacı ile tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından bütçenize uygun olan Reklam Dubaları kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Firmamız bu şekilde üretim sağlayarak sizleri düşündüğünü göstermektedir.

Firma Dubaları

İş yeri sahibi olan kullanıcılar var ise bizlere Reklam Dubaları siparişi vermek amacı ile arayabilir. Bir ya da birden çok siparişleriniz firmamız tarafından aynı gün alınır ve kısa sürede üretim sağlanarak sizlere teslim edilir. Hem bu şekilde sizler de işinizi yükseltebilir hizmet ağınızı hangi alanda olursa olsun genişletebilirsiniz. Bizler günün her saatinde huzurlarınızdayız.