Reklam verme gibi bir düşünceniz var ise Roll Up sistemi tercih edebilirsiniz. Roll Up sistem dediğimiz kısa sürede kurulumu tamamlanabilen gösterim demektir. İsteğe bağlı olarak özel üretim sağlanabilmektedir. Bizler firma olarak bu üretimi sağlamakla birlikte düşük fiyatlarımızla sizlere bütçe açısından da yardımcı olmaktayız.

Mağazalar, fuarlar ya da toplantı odaları gibi yerlerde geniş yelpazeli kullanılmaktadır. Özel çantası bulunmaktadır ve bu sebeple de dilediğiniz yere taşıyabilir dilediğiniz küçüklüğe getirerek saklayabilirsiniz. Alüminyumdan imal edilen Roll Up isteğe göre kumaş olabilmektedir. Bunun yanı sıra yine kullanıcının isteğine göre kağıt ya da pvc üzerinde de yapılabilmektedir.  İki ayaklı olması sebebi ile dengeli duruşu vardır. Bu nedenle de görüntü açısından sorun teşkil etmez. İş yerlerinde genelde iç mekanlarda kullanımı daha fazladır. Bu nedenle de kullanım alanları daha fazla olmaktadır. Siz de konumu ne olursa olsun iş yeri sahibi iseniz sizler de Roll Up isteyebilir ve kullanabilirsiniz. Her bir odada bulunmasına gerek yoktur. Görsel açıdan en uygun yer nere ise oraya yerleştirebilir dilediğinizde yeri beğenmediyseniz farklı yerlere yerleştirebilirsiniz.

Bizleri Roll Up siparişi vermek amacı ile dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz beklentilerinize bu anlamda en iyi yanıtı verebilmektir. Bu nedenle de uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimizle sizlere Roll Up kullanımı hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırız. Günün her saatinde bizlere ulaşırsanız bu konudaki sorularınızı veya fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.