Süsleme Bayraklar adı üstünde süs için kullanılmakta olan bayraklardandır. Üretimi istenilen kumaşta olabilmektedir. Genel kullanım amacı ise süsleme olmaktadır. Meydanları, panayırları özellikle süslemek amacı ile kullanılmaktadır. Ebatları farklı aynı zamanda şekil bakımından da farklı olabilmektedir. Mesela kare, üçgen, beşgen, oval ya da kırlangıç şeklinde olabilmektedir. Bu genel anlamda var olan şekilleridir.

Süs Bayrakları

Süs bayrakları ebat bakımından 20×30, 30×45 ve 50×75 cm ebatları genel anlamda tercih edilen ebatlar olmaktadır. Bu istek kullanıcıya bağlıdır. Süsleme Bayrakları kullanılırken genelde ipe dizili olmaktadır. İpe dizilmekte ve bu şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir. Üretimi de zaten bu şekilde yapılmaktadır ve bu şekilde hazırlanmaktadır. Satılışı da yine tüketicinin istediği boyutta ve uzunlukta olmaktadır. Bu şekilde sipariş verirseniz ona göre uygulama da yapılmış olur. Genel anlamda istenilen boyut ne kadar diye soracak olursanız da 25 m diyebiliriz. Süsleme bayrakları rengarenk olabilmekle birlikte slogan ya da amblemli baskılarda tanıtım aynı zamanda reklam için de kullanılabilir. Kullanım alanı az çok bellidir ve kullanım alanı dışına çıkılmaz.

Süs Bayrağı

Eğer sizler de Süsleme Bayrak siparişi vermek istiyorsanız ne kadar kullanılması gerektiğini tespit ederek bizleri ona göre arayabilirsiniz. Teknik olarak her zaman için uzman ekibimizle sizlere bayrak üretimi konusunda yardımcı olmaktayız. Bu açıdan her daim bizleri tercih ederek siparişinizi şimdiden verebilirsiniz.