Flama üretiminde kalitesi ile adından söz ettirmekte olan firmamız sizlere her açıdan yardımcı olmaktadır. Bugün sizlere bilgi sunacağımız konu Takdim Flaması ile alakalı olacaktır. Takdim Flaması nedir? Kullanım alanları nelerdir ya da özellikleri neler olmaktadır sizleri bu konuda bilgilendirelim. Firma olarak bizleri bu isteğiniz için her zaman arayabilirsiniz.

Takdim Flamaları

Takdim Flaması çift kumaş üstüne baskı yapılacak kullanılır. İçine dik durması açısından sert bir karton yerleştirilir. Bu durumda duruşu daha göz alıcı olur. Kenar kısımları sıcak kesim ile yapıştırılmaktadır. Etrafına ise püskül dikilmektedir. Baş kısım dediğimiz ucuna ise ip geçirilir ve bu şekilde bir yere kolayca asılabilir. Tercihe bağlı olarak püsküllü ya da püskülsüz olarak üretim sağlanabilir. Bu tamamen isteğe bağlıdır. Genelde kullanım alanları; dernek ve kurumların düzenlediği yardım günleri, spor etkinlikleri, üyesi olunan kurumun tanıtımını yani reklamını yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Tercih edilme ve kullanılma alanları bu şekildedir. Takdim Flaması özel ilaçlanmış kumaşa akmayan aynı zamanda solmayan baskı ile üretilmektedir. Bu anlamda da kalitelidir.

Takdim Bayrağı

Takdim Flaması üretimi sağlayan firmamız uzman ekibi ile her daim sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu açıdan da bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Her açıdan memnuniyetinizi düşünen firmamız istek ve taleplerinizi her zaman iyi şekilde yerine getirebilme çabası ile çalışmaktadır. Bizleri arayarak dilediğiniz konuda bilgi ve yardımları alabilirsiniz.