Olta Bayrak

Genelde alüminyum veya fiberglass malzemeden üretilmekte olan Olta Bayrak göz alıcı dizaynı aynı zamanda benzersiz şekli ile dikkat çekmektedir. Esnek uç bölümü sayesinde olta bayrağı şekil almaktadır. Kurulumu oldukça basittir. Firma olarak bizler Olta Bayrak üretiminde raşel kumaş kullanmaktayız. Dijital süblimasyon baskı yöntemi uygulamalarımız arasındadır. Kullandığımız raşel kumaş sayesinde kumaşın her iki tarafı da görsel olarak iyidir.

oltayelken

 Ucuz olan afişlere nazaran Olta Bayrağı markanızın her zaman için dikkat çekmesine katkıda bulunmaktadır.  Rüzgarlı havalarda özellikle gergin kalacağı için kampanyalarınız için de ideal olmaktadır. Öncülüğü açık alanlar olmakla birlikte kapalı alanlarda da kullanılabilir. Mesela fuar veya showroom gibi…) Olta Bayraklar genelde 3 farklı ölçüde bulunmaktadır. Taşıma çantası olduğu için kolayca taşınabilir. İsim olarak piyasada Damla Bayrak olarak da adlandırılabilir. Eğer aklınızda Olta Bayrak yaptırma gibi bir düşünce var ise bizlere ulaşarak bu isteğinizi dile getirebilirsiniz.

Yelken Bayrak

Alüminyum malzemeden aynı zamanda fiberglass dan üretilen Yelken Bayrak dayanıklı, hafif aynı zamanda esnektir. Rüzgarla birlikte 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Bu anlamda da her açıdan markanız dikkat çekebilmektedir. Yelken Bayrağı firmaların çeşitli mesajları ya da kampanyaları için yol kenarlarında, açılışlard ya da showromm gibi yerlerde görülebilmektedir. Özel montaj ayağı kum, toprak ve çimen gibi zeminlere kolaylıkla kurulmasına yardımcı olmaktadır.

yelken

Dijital Sublimasyon baskı sayesinde kumaşın her iki tarafı da görülebilir özellikte olmaktadır. Bu da doğal olarak firmanıza ait verdiğiniz mesaj ya da reklamın her açıdan görülmesine neden olmaktadır. Taşınabilir çantası bulunduğundan dilediğiniz yere götürerek kullanabilirsiniz. Dış mekanlarda kullanmanızın yanı sıra iç mekanlarda da altlığını değiştirerek kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Yelken Bayrakları piyasada Plaj Bayrağı olarak isimlendirilmektedir. Eğer sizler de Yelken Bayrak siparişi vermek isterseniz kaliteli malzemelerle yıllardır sizlere yardımcı olan firmamızı arayabilirsiniz. Gün boyu sizlere bu anlamda yardımcı olmaya hazırız.